Új munkatársakat keresünk!

Szivattyú és/vagy uszodatechnikai berendezések értékesítője pozícióba keresünk munkatársakat

allashirdetes

Uszoda- és öntözéstechnikai berendezéseket forgalmazó spanyol tulajdonú cégcsoport

magyarországi leányvállalata

Szivattyú és/vagy uszodatechnikai berendezések értékesítője

pozícióba keres munkatársakat

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
személyes kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel látogatási tervek alapján, partnerlátogatással egybekötött szállítások bonyolítása, ezek megtervezése és egyezetése
új partnerek felkutatása, értékesítési csatornák bővítése, szerződéskötési lehetőségek feltárása, az ügyfelek egyedi igényeinek felmérése, a felmerülő igényekre megoldási javaslatok összeállítása, az egyedi igényekre épülő ajánlatok készítése és továbbítása az ügyfél részére
saját partnerforgalmi terv és feltételrendszerek (halasztott fizetések, kedvezmények) összeállítása
szakmai segítségnyújtás a partnerek részére (telefon, e-mail, személyes), belső és külső partnerképzések lebonyolítása
adminisztrációs feladatok ellátása, azaz a megrendelések előkészítése, rögzítése, nyomon követése, termékgaranciákkal, szervízszolgáltatással járó események kezelése, nyomon követése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
legalább érettségi, középfokú végzettség
többéves értékesítésben szerzett tapasztalat
magabiztos számítógépes ismeret, rendszerszemlélet
nyitottság, rugalmasság, kiváló kommunikációs készség, jó problémamegoldó képesség, ügyfélközpontúság
B kategóriás jogosítvány

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
műszaki tapasztalat
angol vagy spanyol nyelvtudás
AS 400 programismeret

AMIT KÍNÁLUNK:
stabil, nemzetközi hátterű munkahely
mobiltelefon, üzleti utakhoz személygépkocsi
fizetés megegyezés szerint, béren kívüli juttatások

EGYÉB INFORMÁCIÓ AZ ÁLLÁSRÓL:
Munkakezdés: azonnal

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE:
Értékesítés, Kereskedelem
Értékesítési munkatárs
Teljes munkaidő

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Szigetszentmiklós, 2310 Leshegy utca 4.

Amennyiben úgy érzi, a meghirdetett pozíció felkeltette szakmai érdeklődését, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelöléssel, kérem, küldje meg a info@astralpool.hu e-mail címre.

Blog Témák (11)

three box1
Hírek
TOVÁBB »
three box2 uja
Letöltések
TOVÁBB »
three box3 uj
Referenciák
TOVÁBB »